Technologie, które wykorzystujemy

logo-symfony

Symfony Framework

http://www.symfony-project.org/

 

Symfony to kompletne rozwiązanie - framework - biblioteka jednolitych klas pisanych w PHP. Symfony zapewnia architekturę, komponenty i narzędzia dla programistów, po to by aplikacje internetowe budować jeszcze szybciej. Wybór Symfony pozwala budować aplikacje sprawniej, hostować i rozbudowywać je bez problemów oraz utrzymywać je bez niespodzianek. Symfony oparte jest na doświadczeniu - nie odkrywa ponownie koła: wykorzystuje większość znanych dobrych praktyk tworzenia aplikacji internetowych oraz integruje wiele sprawdzonych i pomocnych bibliotek zewnętrznych. Za frameworkiem przemawia przede wszystkim zaufanie programistów, których tysiące wybrało już Symfony.

Cytowane za http://www.symfony-project.org/

logo-zend

Zend Framework

http://framework.zend.com/

 

Zend Framework to kompletne rozwiązanie, stanowiące platformę budowania nowoczesnych aplikacji internetowych przy wykorzystaniu języka PHP. Zend Framework kładzie nacisk na budowanie bezpieczniejszych, bardziej godnych zaufania i nowocześniejszych aplikacji Web 2.0, a także na wykorzystanie ogólnie dostępnych usług wiodących dostawców, jak Google, Amazon, Yahoo!, Flickr.

Cytowane za http://framework.zend.com/about/overview

joomla-logo7

Joomla CMS

http://www.joomla.org

 

Joomla! to uniwersalny wielokrotnie nagradzany system zarządzania treścią CMS do tworzenia i obsługi witryn internetowych oraz innych zastosowań. Wiele aspektów, ale przede wszystkim łatwość korzystania i rozbudowy powoduje, że Joomla! stał się najpopularniejszym wśród programów do obsługi witryn. Należy do najszybciej dziś rozwijanych projektów z wielkiej rodziny rozwiązań Open Source - programów z jawnym, dostępnym dla każdego kodem źródłowym.

Cytowane za http://www.joomla.pl/o-joomla.html

logo-webkameleon

WebKameleon CMS

http://www.gammanet.pl/uslugi/web_kameleon_sprawdzony_system_cms/

 

System web kameleon sprawdza się doskonale w rozbudowanych serwisach portalowych, jak i w standardowych prezentacjach firmowych. Intuicyjna obsługa pozwala na bieżące zarządzanie zarówno publikowanymi treściami, jak i wyglądem site'u. Redaktorzy nie muszą posiadać doświadczenia i przygotowania programistycznego, a do obsługi systemu wystarcza podstawowa znajomość aplikacji biurowych. System web kameleon obsługuje między innymi takie serwisy jak TUI.pl, ScanHoliday.pl, Triada.pl, Biedronka.pl, PIT.pl, VAT.pl, Dekora.pl, Fakro.pl, Cermag.info, Interconsult.pl i wiele innych.

Cytowane za http://www.gammanet.pl/uslugi/web_kameleon_sprawdzony_system_cms/index.php

logo-jquery

jQuery

http://jquery.com/

 

jQuery to biblioteka programistyczna pozwalająca uprościć korzystanie z języka JavaScript, a przez to w prostszy sposób osiągać interesujące animacje, dynamiczne przeładowania elementów strony metodą AJAX i wiele innych. jQuery nie jest nowym językiem, ale zbiorem metod, dzięki którym tworzenie dynamicznych aplikacji internetowych staje się dużo szybsze i prostsze.

Tłumaczone z http://jquery.com/

logo-presta

PrestaShop

http://www.prestashop.com/

 

Platforma PrestaShop jest pierwszym projektem E-Commerce, który został wyróżniony nagrodą Open-Source Award. PrestaShop jest darmową aplikacją sklepu internetowego rozpowszechnianego na zasadach Open Source. Największymi jej zaletami są: prosta instalacja, szybkość działania i intuicyjny panel administracyjny. W naszych realizacjach wykorzystujemy platformę PrestaShop jako podstawę do budowania aplikacji E-Commerce "szytych na miarę" dla naszych Klientów.

Cytowane za http://www.prestashop.pl

logo-presta

ASP.NET Web Forms

http://www.asp.net/web-forms


Jedna z technologii tworzenia systemow internetowych na platformie .NET. Zaprojektowana tak, aby w szybki sposób tworzyć zaawansowane i duże systemy. Dostarcza ogromny zbiór przydatnych elementów, które mogą być wykorzystane do prostych jak i złożonych zadan. Łącznie ze środowiskiem programowania tworzą kompletny pakiet na każdym etapie pracy.


ASP.NET MVC

http://www.asp.net/mvc


Kolejna z technologii tworzenia systemów internetowych na platformie .NET. Oparta na wzorcu projektowym, który w sposób naturalny oddziela poszczególne warstwy aplikacji i pozwala na jej łatwe utrzymywanie. ASP.NET MVC posiada wiele cech, które pozwalają na szybki i potwierdzany ciągłymi testami rozwoju zaawansowanych systemów korzystających z najnowszych standardów.
logo-presta

Silverlight

http://silverlight.net


Niezwykle potężna i dynamicznie rozwijająca się technologia tworzenia wciągających, interaktywnych systemów internetowych, desktopowych i mobilnych znacznie zwiększających ogół pozytywnych doświadczeń użytkowników. Silverlight jest darmowym dodatkiem zaprojektowanym tak, aby działał tak samo niezależnie od przeglądarki, urządzenia czy systemu operacyjnego.
logo-presta

Sharepoint


To platforma internetowa skierowana dla małych i dużych firm do zarządzania treścią i dokumentami. Wiele zadań, jakie może spełniać SharePoint to np. portal intranetowy, zarządzanie dokumentami (wersjonowanie), zarządzenie procesami wewnątrz firmy, obszary pracy grupowej, blog, wiki. SharePoint posiada również wiele możliwości dostosowania do własnych potrzeb poczynając od prostej edycji stron, zmiany wyglądu do najbardziej rozpowszechnionej i pełnej formy dogrywania własnych rozwiązań zwanych web part’ami.