O firmie

O nas

Jesteśmy firmą informatyczną zajmującą się realizacją  zaawansowanych systemów internetowych i portali w najnowszych technologiach. Naszą siłą jest znajomość różnorodnych środków pozwalających na tworzenie przodujących rozwiązań informatycznych. Wspieramy naszych klientów również poprzez konsultacje, analizy technologiczne,  doradztwo oraz przygotowanie profesjonalnych specyfikacji technicznych.

Początki

E-surf istnieje od 2002 roku. Na przestrzeni minionych lat nasz zespół nabył duże doświadczenie informatyczne i może się pochwalić wieloma dużymi realizacjami. Większość pracowników już w okresie studiów pracowała w różnych firmach i spotykała się z wieloma ciekawymi i nierzadko trudnymi problemami. O umiejętnościach zespołu świadczyć mogą choćby projekty realizowane przez jego członków osobno lub zespołowo.

 

Dziś

Dziś o profesjonalizmie E-surf stanowi prawie dwudziestu pracowników, których kompetencje  pozwalają osiągnąć wspólny cel, którym jest wysoka jakość produktów tworzonych dla naszych klientów.

 

Grupa E-surf

Grupę E-surf poza E-surf Sp. z o.o. stanowią dwie powiązane właścicielsko firmy działające w różnych obszarach:

DirectIT Sp. z o.o.
Profesjonalny partner w obszarze outsourcingu IT - począwszy od zaawansowanego projektowania sieci, wyboru sprzętu i oprogramowania, poprzez instalację, konfigurację, monitoring, utrzymanie infrastruktury informatycznej, po rozwiązywanie sytuacji awaryjnych .
Direct IT zajmuje się także nadzorem technicznym nad inwestycjami

eZarządzanie Sp. z o.o.
To firma zajmująca się sprzedażą i wdrażaniem jedynego w Polsce, w pełni internetowego systemu do obsługi i zarządzania klubami fitness
Nasz system został nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich (Fitexpo 2009).